Akademi-Z

2015 yılında MEFA Eğitim Organizasyon ve Dış Tic. A. Ş. Bünyesinde kurulan Akademi-Z / Özel Zaman Yetenek Kursları sanatın hayatın en önemli unsuru olduğu fikriyle ve eğitimin insanı çok küçük yaşlardan şekillendirerek bir birey yarattığı ilkesinin harmanlanması ile oluşmuştur.


15 yıllık bir yönetimsel tecrübe ve 5 yıllık bir ön çalışma neticesinde kurulan Akademi-Z / Özel Zaman Yetenek Kursları tamamı akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ve kurumsal yapısı ile sadece Bakırköy’e değil tüm İstanbul’a sanat eğitimi adına hizmet vermektedir.

Akademi-Z / Özel Zaman Yetenek Kursları ulusal ve uluslararası bağlantıları sayesinde öğrencilerine profesyonel anlamda parlak bir gelecek sunmakla beraber amatör düzeyde hobi kursları öğrencilerine de hayatlarında farklı bakış açılarına sahip olabilmeleri adına yepyeni pencereler açma imkanı tanımaktadır.

Kurumsal olarak İstanbul Ticaret Odası’na bağlı hizmetlerine devam eden Mefa Eğitim Org. Ve Dış Tic. A. Ş. ticari faaliyetlerinin yanı sıra bünyesinde kurduğu “Tiyatro Teatro” profesyonel tiyatro grubu ile 2015-2016 sezonunda T. C. Kültür Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından özel tiyatrolara verilen teşvikten yararlanma hakkını kazanmış ve bu çerçevede “Bir Tatlı Huzur” isimli oyunu sahneye koymuştur.

 

 

Akademi-Z / Özel Zaman Yetenek Kursları Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili tüm ruhsat işlemlerini tamamlamıştır. Akademi-Z / Özel Zaman Yetenek Kursları M. E. B. İstanbul İl Müdürlüğü, Bakırköy Kaymakamlığı Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak kurum bünyesinde eğitimini tamamlayan ve başarılı olan öğrencilerine
M. E. B. sertifikası verme hakkına sahiptir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!